Шановні замовники, абоненти, партнери та гості нашого сайту. Щиро вітаємо Вас на сторінках Компанії «Нет Он Лайн» та запрошуємо до взаємовигідної співпраці. Надіємось, що наші зусилля, стануть Вам принагідними при пошуку корисної інформації у світовій мережі, в повсякденній діяльності й веденні бізнесу та в ході спілкування за допомогою Інтернету

Комп'ютер та Інтернет: мода, реальність чи необхідність?

Одного разу, будучи в Мукачеві, в магазині по продажу комп'ютерів і оргтехніки, та з метою вивчити ринок, був свідком, коли закордонні інвестори, поцікавились, чи знають місцеві торгівці скільки тих же комп'ютерів продається, наприклад: в Німеччині, Чехії та на Україні з розрахунку на 1000 жителів? “Вірна” відповідь (на яку мукачівці таки не змогли відповісти) - така: 900, 300 та... 30, відповідно!

         Ну й що з того, спитаєте? Ті хто хочуть і можуть — давно “дружать” з комп'ютерами, працюють та спілкуються в мережі Інтернет... Однак, як видно із вищенаведених даних, потенціал України - далеко “не використаний” у цьому напрямку, хоча б по-чеських “нормах”! А які перспективи відкриваються для тих, хто працює у всесвітній мережі Інтернет і говорити - зайве. Уже сьогодні за допомогою мережі Інтернет ведеться так званий «електронний бізнес», здійснюються банківські операції, проводяться он-лайн (тобто в реальному часі) конференції, семінари тощо, в тому числі й у таких важливих сферах як, наприклад, медицина (чого варті були сеанси Кашперовського!)… Уже сьогодні, більшість населення в розвинених країнах світу, широко використовує практику придбання товарів та послуг за допомогою Інтернету, чим суттєво заощаджують кошти та свій вільний час.

Більше того, цілий ряд країн світу, оголосили пріоритетом... Інтернет-розвиток, як умову для державного зростання, так і гарантію успіху для власних громадян! Президент США, наприклад, виступив, по-суті, за WiFi-зацію всієї країни, а Російська Федерація - заявила про модернізацію країни, шляхом “заведення Інтернету в кожну сім'ю” (що практично одне і теж)!

         Але навіщо нам комп'ютер та Інтернет, спитає себе більшість? Невже це тільки... мода? А може - реальність, чи, навіть... необхідність? Відповіді на вищевказані питання найкраще знають найактивніші користувачі комп'ютерів та Інтернету - наші діти та молоді люди, а також активні користувачі... Саме для останніх, згідно української статистики, комп'ютер та Інтернет - реальність, яка переростає в  необхідність!          

         Але як можна, будучи вдома, бути “в курсі” світових реалій в реальному часі? Як можна, швидко: знайти необхідну інформацію, отримати корисну пораду, ознайомитись з останніми новинами, почитати цікаву літературу чи поспілкуватись з тими, хто не поруч: рідними, близькими, однокласниками, на кінець? Просто - не відмовити собі в Інтернет-послугах, що сьогодні активно пропонуються провайдерами (надають послуги доступу до Інтернет-мережі)...

         А як вибрати кращих із кращих? На щастя, останні - не тільки серед найдешевших... Варто звернути увагу на таке: чи ліцензований (та чи діє  легально) провайдер, який має досвід роботи (та строк його діяльності на ринку Інтернет-послуг), рівень спеціалістів провайдер-компанії тощо. Не зайвим буде й такий показник солідності провайдера, як пропозиція від останнього - укласти договір про надання Інтернет-послуг, в якому обумовити права та обов’язки кожної зі сторін . Однак найважливішим показником порядності провайдера, на мій погляд, буде пропозиція від нього, розраховуватись за надані послуги виключно на поточні рахунки провайдера. Адже саме така форма взаємин дозволить регулярно поповнювати бюджет країни, вчасно виплачувати пенсії та інші соціальні виплати нашим співвітчизникам, як і заробітну плату працівникам бюджетної сфери. 

Далі, буде корисним знати переваги, наприклад, безпровідного, широкосмугового доступу до Інтернет, особливо, з урахуванням ландшафтності населених пунктів Свалявщини, дорожнечі оптичного волокна та не завжди якісним телефонним зв'язком, який покликаний “забезпечити” ще й доступ до Інтернет-мережі... А ще, доцільно знати, що, наприклад, наймасовіше використання Інтернету у світі відбувається через... WiFi - безкоштовну систему доступу до мережі Інтернет (яку почали пропонувати окремі фірми й у нашому краї)! Остання система, працює для клієнтів по принципу, які, необмежено, надаються операторами мобільного зв'язку (сотового телефону) та є доступною і безпечною, практично для кожного бажаючого отримати таку послугу! 

 

А. Луца, керівник проекту ТОВ “Нет Он Лайн”

(фірма зареєстрована в Свалявському районі та, як єдина в краї - володіє ліцензіями на використання радіочастотного ресурсу України в частотах: 2,4 та 5 ГГц)  

Go back